TOPlist


Leden 2010

Scene queen-7.část

31. ledna 2010 v 17:53 | ©Freaky Puppy
Po dlouhé době tady je Scene queen,tak bych byla ráda,kdyby jste se vyjádřili jak se vám tento díl líbí,a vůbec celý komiks,takže děkuji všem:))

Naturally Goes GOLD 28/1/2010

29. ledna 2010 v 16:36 | ©Freaky Puppy
Mám skvělou zprávu pro všechny z Vás!Selena je zlatým zpěvákem.500 digitálních singlů,prodávaných v průběhu 4 týdnů.Všem gratulujeme!

Hope for Haiti Telethon Photo Adds 23/1/2010

29. ledna 2010 v 12:42 | ©Freaky Puppy
Tady jsou fotky z Naděje Haiti Telethon. Selena vypadala ohromujícně.Byla vyfotografována s bandou různých celebrit, například s Taylor Swift, Taylor Lautner, David Archuleta pak odjela na akci s Nickem Jonasem.Zde je pár fotek :)


free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Selena is Going to Europe! 26/1/2010

29. ledna 2010 v 12:15 | ©Freaky Puppy
Nepatří to do Twitteru!:),ale hodila jsem to sem

imagebam.com

Selena will be reaching the UK and Europe this spring to promote 'Kiss & Tell'. She posted on her twitter: "I have an overseas trip being planned for the record in late March, in London, Paris, Germany, Spain and maybe some additions. I can't wait to come see all of you. I will pass along more details as I get them in. Hope everyone is having a great weekend!" This will be Selena's second time going to UK and her first time in the other countries!

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Selena bude k dosažení ve Velké Británii a v Evropě letos na jaře na podporu 'Kiss & Tell'.Ona říká: "Mám zámořské plavby...plánováno koncem března, v Londýně, Paříži, Německu, Španělsku a možná iněkde jinde. Nemůžu se dočkat, až přijdu a uvidím všechny z vás. Doufám, že každý má skvělý víkend! " To bude Selena podruhé ve Velké Británie a poprvé v jiných zemích!

Selena with Nick Jonas 19/1/2010

29. ledna 2010 v 11:52 | ©Freaky Puppy
Selena s Nickem Jonasem byli v parku v Chicagu.Seděli na lavičce u jezera Michigan...

free image host free image host free image host free image host

Out For a Walk with her Friend 11/1/2010

29. ledna 2010 v 11:49 | ©Freaky Puppy
Selena si vyšla na procházku se svojí kamarádkou :) Sluší jí to tam :) .Je tam 31 fotek,dalo mi práci než jsem je vložila a uložila.Prosím kopírujte se zdrojem!


free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

41st NAACP Image Awards 6/1/2010

29. ledna 2010 v 11:30 | ©Freaky Puppy
Mám skvělou zprávu pro všechny z vás!Selena je nominována do NAACP Image Awards!Je nominována za mimořádný výkon pro mládež / Children 's program za její roli v Wizards of Waverly Place. Podívejte se na všechny nominované níže.Seleně Gratulujeme!Rozhodně si zaslouží vítězství tohoto ocenění a přejeme vše nejlepší....
Vynikající výkon na mládež / Children 's program

Caitlin Sanchez - "Dora The Explorer" (Nickelodeon)

Keke Palmer - "To je pravda Jackson, VP" (Nickelodeon)

LaShawn Jeffries - "Backyardigans" (Nickelodeon)

Nick Cannon - "TeenNick HALO Awards" (TeenNick)

Selena Gomez - "Wizards of Waverly Place" (Disney Channel)

Vanity Fair Magazine 6/1/2010

29. ledna 2010 v 11:23 | ©Freaky Puppy
Selena nafotila pár fotek do magazínu Vanity Fair.Tento magazín je o mladých herečkách,které mají světlou budoucnost v Hollywoodu,ona společně s Vanessou Hudgens & Lily Collins.Selena říká ,,Focení je úžasný!Jedno z mých nejoblíbenějších focení!"

free image host free image host free image host

Photoshoots #37

29. ledna 2010 v 11:05 | ©Freaky Puppy
free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host

Photoshoots #36-Borden Milk

29. ledna 2010 v 11:02 | ©Freaky Puppy
free image host free image host free image hostfree image host
free image hostfree image host free image host